Müügitingimused

Hinnad

Rehvihunt OÜ poolt kuvatavad uute toodete hinnad sisaldavad käibemaksu. Kasutatud toodete käibemaks on 0%, vastavalt KMS paragrahv 41. Teenuste hinnad sisaldavad samuti käibemaksu, kui pole märgitud teisiti. Rehvihunt OÜ jätab endale õiguse etteteatamata hindu muuta.

Transport

Kasutame Venipak kullerteenust.Rehvide tellimisajad on arvestatud tööpäevades ja meie enda lattu. Kui vaja tarne kulleriga, lisandub paar tööpäeva. Laos olev kaup saadetakse välja hooaja välisel ajal 1-2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist. Hooajal, kui tellimusi palju saadetakse kaup välja 2-5 tööpäeva pärast. Transpordi hind kuvatakse ostukorvis.

Kauba tagastamine

Kliendil on õigus rehvihunt.ee e-poest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud. Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud ise või soovi korral meie organiseeritud tagastamine maksumusega 20€, välja arvatud juhtudel, kui üleantud toode ei vastanud tellitule. Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või e-poes eksponeeritule, vahetame kauba ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

NB! Kliendi poolt Rehvihunt OÜ-le tagastatud kaup peab olema kasutamata (rehvidega ei tohi olla sõidetud, samuti ei tohi rehvid olla velgedele paigaldatud või demonteeritud). Uued veljed ei tohi olla paigaldatud auto alla ega nendele ei tohi olla paigaldatud rehve.

Raha kantakse tagasi esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel kauba tagasi saamisest.

Muu

Ekslikult madala hinna puhul jätab kaupleja õguse kaupa kliendile mitte müüa.