Ostuabi

HINNAD

• Kasutatud rehvide hinnad on välja toodud kas nelja, kahe või ühe rehvi kohta st. hind, mis on toodud kaubale tähendab nii mitme rehvi hinda, kui on kirjas rehvi kirjelduses. Kui kirjas 1tk, siis on järelikult ühe rehvi hind. Kui kirjas 2 tk, järelikult kahe rehvi hind. Kui kirjas 4 tk, järelikult toodud hind on nelja rehvi hind. Kasutatuid rehve saab osta ainult kirjelduses toodud koguse kaupa!

Uute rehvide hinnad on toodud ühe kaupa, ostmaks vajalik kogus rehve, vajutage osta nuppu nii mitu korda, kui mitu rehvi soovite osta. Võimalik osta ka 1 rehv!

MAKSEVÕIMALUSED REHVIHUNDI REHVITÖÖKOJAS JA REHVIPOES

• Sularaha
• Rehvihundi e-poest soetatud kauba eest tasutakse läbi Swedbanki ja SEB internetipanga.

REHVIHUNDI E-POOD

Avatud: Ööpäevaringselt 24/7

Info & tellimused e-post: info@rehvihunt.ee

Internet: www.rehvihunt.ee

Kauba eest tasumine toimub läbi Swedbanki ja SEB internetipanga.

Transport: DPD kuller või “Tulete ise järele”.

SEB PankSwedbank PANK

KAUPADE VALIMINE

Kiirelt ja mugavalt just Teid huvitava kauba leidmiseks pakub meie veeb järgmisi võimalusi:

• Teie käsutuses on alati lehekülje  ülaservas paiknev otsinguväli. Sisestatud mõõtude järgi otsitakse välja kõik rehvid, mis meie tootekataloogis olemas. Üleval peamenüüst saate valida kohe ka kogu uute või kasutatud rehvide nimekirja. Samast menüüst leiate ka teenuste nime- ja hinnakirja.

• Valides otsingutulemustest soovitud toote, kuvatakse täielik vastava toote info. Klikates toote pildile avaneb see eraldi aknas suuremalt.

MÕISTED

• Laos: KÕIK TOOTED, MIS ON E-POES ÜLEVAL ON OLEMAS KAS LAOS VÕI MEIE REHVIPOES (tarneaeg 1-2 tööpäeva):

See tähendab, et toode on olemas laos ja toimetatakse meie rehvipooodi Kärberi 18, Tallinn või Ristiku 18, Tallinn reeglina 1-2 tööpäeva jooksul. Koju tellides jõuab kaup kliendile 1-3 tööpäeva jooksul. Kaupa saadame DPD kulleriga. On ka võimalus ise järgi tulla Kärberi 18, Tallinn või Ristiku 12, Tallinn.

Enne järgi tulemist soovitame sooritada ost meie e-poest ja tasuda arve 100% ulatuses. Seda sellepärast, et vältida asjatut ajakulu. (Broneerimine toimub ainult arve tasumisel, sest osad kliendid, broneerivad, kuid ei tule oma kaubale järele ja nii ei saa sama kaupa soetada need kellel on sama toote vastu huvi.)

KAUPADE LISAMINE OSTUKORVI

• Kui olete leidnud endale meeldiva kauba vajutage sinist OSTA  ikooni, mis asub iga toote juures. Ostukorvi sisu saate vaadata klikkides menüükirjel “ostukorv”, mis asub paremal ülaosas.

• Kaupade eemaldamiseks ostukorvist klikkige paremal ülaosas olevale kirjale “AVA” ja vajutage valitud toote juures asuvale prügikasti ikoonile. Eemaldatud kauba uuesti ostukorvi lisamiseks peate hinnakirjast kauba uuesti valima.

TELLIMUSE SAATMINE

Olles vajutanud eelpoolkirjeldatud nupule “OSTA” suunatakse Teid lehele, kus on tellimuseks vajalike isikuandmete täitmise vorm. Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks vajutage nupule “esita tellimus”.

KAUBA EEST TASUMINE

Kauba eest tasumiseks tuleb Teil internetipoe poolt väljastataval tellimusarve alusel märgitud summa kanda meie Swedbank või SEB arvele. Arve lingi leiate, kui olete vajutanud nupule “esita tellimus”. Kõik www.rehvihunt.ee keskonna hinnakirjas esindatud toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. V.a kasutatud rehvid mille käibemaksu määr on 0%.

TELLIMUSE TÄITMINE

Kui meie arvele on laekunud Teie poolt sooritatud makse, toimetatakse kaup Teieni tavaliselt ühe kuni kolme tööpäeva jooksul juhul, kui kaup on laos olemas.

Pärast tellimuse kinnitamist on Teil võimalik seda vaadata oma e-postkastist juhul kui olite täitnud oma andmete vormis korrektselt e-posti lahtri. Kaup saadetakse kohale DPD kulleriga ja seda üle Eesti. Kohaletoimetamise tasu üle Eesti 9.60€.

Soovi korral saate kauba kätte ka Rehvihundi rehvipoest (Kärberi 18, Tallinn või Ristiku 12, Tallinn), kui märgite tellimusvormil linnukese – “Tulen ise järele”.  Kaubale võite järgi tulla, siis kui olete saanud kinnituse, et kaup on rehvipoes kohal.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Kui meie e-Poest tellitud kaup ei sobi on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. (NB! Ei kehti seaduse järgi salongist ostmise korral). Tagastatav kaup peab olema endises seisukorras (rehvidega ei tohi olla sõidetud). Raha tagastatud kauba eest laekub Teie pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest. E-poel on õigus nõuda tagastamiskulusid, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule või on kahjustustega mida ei olnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada.

TOODETE PILDID JA INFO

Toodete pidid võivad olla illustratiivsed.

NB! E-Poe ja salongi hinnad võivad erineda. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!